Na MČR FSKA se „pochlapily“ naše slečny :-)

Další ze soutěží pro kontrolu osobního vývoje bylo MČR FSKA. Na tomto turnaji se prezentovaly pouze naše malé slečny a svoji účast zvládly na jedničku, protože z 22 klubů a více jak 400 závodníků obsadily 5.místo! A kdo se o to zasloužil? V dobré formě se prezentovala Šťastná Barborka, která vybojovala zlato ve své kategorii,zlato v kata tým a bronz v prestižní soutěži kata OPEN. Na její úspěch navázaly Verča Rešová, zlato ve své kategorii a kata tým a doplnila jí její sestra Míša zlato ve své kategorii 8-7.kyu a kata tým. Medailovou sbírku dovršila Valentýna Hrazdírová a sice bronzem v ml. žákyních.

Tato soutěž je tradičně pouze soutěží kata. Vybojovaly se i nějaké medaile v kata duo, ale protože tuhle kategorii nesnáším, výsledky neuvádím :-). Toje výhoda šéfredaktora :-). Jako vždy ocenění především rodičům za jejich obětavost strávit celou sobotu na soutěži(což většina harantíků ocenit neumí) a pochopitelně gratulace všem medailistkám, i když ať jsou rády, že jsem tam nebyl, protože to by bylo zase řečí :-).