Po nějakém čase opět nejúspěšnější

25.ročník Vánočního Poháru v Mladé Boleslavi byl jako vždy slušně obsazen a na celé soutěži i přes tradiční výhrady trenérů na jednotlivé výkony bylo nejlepší, že po delším čase se náš klub ziskem 17 medailí stal i nejúspěšnější ze všech zúčastněných klubů. Pochopitelně žádný trenér nepřeceňuje ale ani nepodceňuje výsledky, protože výhrady k výkonům byly a budou i kdyby šlo o mistra světa :-), protože pokud chceme být nejlepší, ani zlatá medaile dnes nezaručuje, že jí vybojuji i zítra. Tak že raději k těm výsledkům.

Doslova super den měla Barborka Šťastná,která vybojovala zlato v kata st.žákyň,zlato v kata duo s Verčou a stříbro v kumite! Neméně dobře se vedlo stejně pravidelné dodavatelce medailí Veronice Rešové. Jak již bylo psáno zlato s Barborkou kata duo, stříbro kata ml. žákyně a stříbro v kumite. Profesionální výkon předvedl Kuba Slanař i on zlato v kata muži a nezaváhal ani v kumite kde získal 3.místo. Nečekaný,ale o to zasloužený pohár pro vítěze se podařil vybojovat Terezce Sibřinové v kata, konečně se dočkala svého vítězného poháru i Míša Rešová v kata 7-8.kyu, stejně tak se dařilo i Tomášovi Koubovi v kata, Luboši Hrazdírovi v kumite a Verče Jůzové ve svém prvním kumite. Verča ještě přidala bronz v kata juniorek a hezky se dívalo na kata duo našich minislečen Valentýny Hrazdírové a Terezky Sibřinové, které si nakonec došly pro stříbrné medaile. Dobrý výkon předvedl i nakonec stříbrný Jan Stránský, pro sebe cenný bronz vybojovala i Andrea Šimonová, stejně tak Ondra Čermák v kumite starší žáci.

Jako vždy, co říci na závěr. Ještě jednou gratulace všem kteří se zúčastnili a reprezentovali náš oddíl. Díky však především patří rodičům obětavcům,kteří dítka přivezli, odvezli a vytrpěli celý den v hale. Pro české karate je důležité, aby i ti, kteří se pasují do role „nadkaratistů“ se občas zúčastňovali i domácích soutěží, které jsou sice pro ně malé, ale dělají české karate …