Noc Mistrů 2018

Jestli dobře počítám, tak 29.12.2018 proběhl již třináctý ročník noci mistrů. Samotná Noc Mistrů je prioritně o vyhlašování nejlepších závodníků federací a asociací registrovaných pod ČUBU. Průběh Noci Mistrů – Miss bojových umění a následné finálové zápasy karate, tradičního karate, K1 a MMA zůstaly daleko pod průměrem, a tak raději k samotnému vyhlašování. Z důvodu, že vyhlašování se týká pouze kategorií junior a senior, se z našeho klubu do vyhlašování nejlepších za ČSKe nedostal nikdo, a tak jedinou šanci jsme měli za ČABK. Tam jsme mohli díky výběru vyhlásit Nikolu Jůzovou, která vybojovala titul mistryně ČR ČABK v kategorii kata ženy a kvalitně reprezentovala naší asociaci i na dalších mezinárodních soutěžích. Další z vyhlášených za ČABK byl David Le z Neratovic a to bylo vše, protože z neznámých důvodů mohly některé federace či asociace vyhlásit pět nejlepších, některé čtyři a některé dva – a to jsme byli my a tři další… Ale aspoň to… Jinak ČABK dala i do Miss svoje želízko do ohně a sice Eriku Hubkovou. Škoda že se projevila až příliš nenápadně, miss musí být nejen pěkná, ale musí se i verbálně realizovat,což se tentokrát nepovedlo. Dobrou pohodu už jen lehce pokazila skutečnost, že z vedení PSKe zachraňoval účast pouze předseda PSKe a za ČABK opět pouze moje maličkost a Hanka Vašíčková. I na foto na památku této speciální akce ČUBU se „vypařili“ jak Erika tak David…tak že nezbývá než doufat, že na příští stejné akci bude zastoupení ČABK ještě lepší než letos!