Aktuality

Generali Cup 2016

Přes 300 závodníků se sešlo v kvalitní konkurenci na 16.ročníku GENERALI CUPU v Ústí nad Orlicí 5.11.2016, a jak jinak, než že naši borci byli při tom!

Že se více jak úspěšně dařilo medailově, bylo potěšitelné, ještě více těšily výkony jednotlivých borců a pochopitelně i těch, kteří na medaili nedosáhli.

Doslova jedničkou výpravy byla Barborka Šťastná, která prošla bez větší chybičky v katách přes 4 závodnice do finále, kde zlatou medaili vybojovala dobře zacvičenou katou Jion. Ještě větší radost připravila trenérům v kumite. Jako mávnutím kouzelného proutku se prezentovala jako zkušená a nebojácná bojovnice, když první soupeřku čistými technikami deklasovala 7:0 a druhou, hodně dobrou závodnici z Ústí, nepustila svým útočným pojetím prakticky k ničemu a i zde jednoznačně zvítězila. Finále bylo s podstatně vyšší a zkušenější závodnicí těžké, a i když to byla nakonec porážka, stříbro bylo nad očekávání.

Vítězství svými dobře provedenými katami patřilo i Hance Vašíčkové. V kumite pak Luboši Hrazdírovi. Ani další medaile na sebe nedaly dlouho čekat. Kačka Keslová vybojovala stříbro v kata masters a stejně tak Karel Kesl též v kategorii masters + 40.let. Pak v hodně těžké konkurenci mile překvapil Jáchym Hořák bronzem v kata a  Filip Smutný v kata, Valentýna Hrazdírová v kumite i kata. Špatně nejeli ani Matyáš Kloubek a Luboš Hrazdír, kteří skončili na nepopulárních 4.místech. Všem gratulace a díky obětavým rodičům, kteří mládež na soutěž přivezli a fandili!

[ezcol_1quarter]

16

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter]

11

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter]

12

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter_end]

15

[/ezcol_1quarter_end]

[ezcol_1quarter]

9

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter]

7

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter]

8

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter_end]

1

[/ezcol_1quarter_end]

[ezcol_1quarter]

4

[/ezcol_1quarter]