Aktuality

Zimní olympiáda dětí a mládeže

Od 20.1. do 24.1.2020 proběhla zimní olympiáda 14 krajů v Karlovarském kraji ve městech Karlovy Vary, Mariánské lázně, Jáchymov, Cheb. V Mariánských lázních absolvovali karatisté všech krajů dvoudenní turnaj. Výběr reprezentace Prahy ve složení Barbora Šťastná, Ondřej Šťáhlavský, Zdeněk Šimon, Vojtěch Andrš, Michaela Rešová, Charlota Seniv, Andrea Šimonová a Sára Forková ( tedy v drtivé většině z našeho klubu) si pod vedením trenérů Karla Kesla a Kateřiny Keslové nevedli vůbec špatně a přinesli Hl.městu Praze cenné body pro konečné hodnocení, kde se Praha umístila na konečném 6.místě.

Výsledky:

 1. místo Barbora Šťastná, kata st.žákyně
 1. místo Ondřej Šťáhlavský, kata st.žáci
 1. místo Barbora Šťastná, kumite st.žákyně
 1. místo Zdeněk Šimon, kumite dorost
 1. místo Barbora Šťastná, kumite tým st.žáci
 1. místo Ondřej Šťáhlavský, kumite tým st.žáci
 1. místo Charlota Seniv, kumite st.žáci
 1. místo Zdeněk Šimon, kata tým dorost
 1. místo Míša Rešová, kata tým dorost
 1. místo Vojta Andrš, kata tým dorost
 1. místo Vojta Andrš, kumite dorost
 1. místo Míša Rešová, kata dorost
 1. místo Barbora Šťastná, kata tým st.žáci
 1. místo Ondřej Šťáhlavský, kumite st.žáci
 1. místo Ondřej Šťáhlavský, kata tým

     7.  místo Charlota Seniv, kumite st.žákyně

FOTEČKY ZDE 🙂