Aktuality

1. ročník memoriálu Josefa Rajcherta

Vážení karatekové,
děkuji vám a vašim rodičům, že jste pochopili symboliku účasti na 1. Ročníku Memoriálu Josefa Rajcherta, mého dlouholetého kamaráda, rozhodčího a nestora karate, bez kterého si naše české karate, a zvláště karate v Ústí n. Labem jen těžko dnes představujeme.
Díky koučům Hance Vašíčkové, Kateřině Keslové a Jakubovi Slanařovi, dále závodníkům Lucce Paterové, Mikulášovi Paterovi, Timonovi Paterovi, Jáchymovi Jetelovi, Dominiku Frčkovi, Josefu Petráčkovi, Maxmiliánovi Supovi, Lukášovi Svobodovi a Mariánce Vondrové.
 
MEMORIÁL J RAJCHERTA Lovosice 29. 4. 2023
1.místo Paterová Lucie, kata ženy
1.místo Paterová Lucie, kata juniorky
2.místo Jetel Jáchym, kata dorost
2.místo Pater Mikuláš, kumite dorost
2.místo Petráček Josef, kumite ml.žáci
2.místo Pater Timon, kata st.žáci
3.místo Paterová Lucie, kumite juniorky
3.místo Jetel Jáchym, kumite dorost
3.místo Pater Mikuláš, kata dorost
3.místo Pater Timon, kumite st.žáci
3.místo Vondrová Mariána, kumite ml.žákyně
5.místo Svoboda Lukáš, kata 7-8.kyu
 
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu! 👍👍👍