Aktuality

MČR ČSKe 2023

Účast na soutěžích je v první řadě o osobní motivaci do další práce a případné osobní radosti z úspěchu. Ale účast na MČR mezi těmi nejlepšími je především jako dík svým trenérům za celoroční práci a dále jako demonstrace patriotismu ke svému klubu. Tak že velký dík nejen koučům Hance a Petrovi Vašíčkovým, Kačce i Jáchymovi za rozhodování, ale i za dobrou reprezentaci těm, kteří sice na medaili nedosáhli, ale do zimních Varů dorazili – jako Lucka Paterová, Filip Sigler a Pepa Petráček a pochopitelně jejich rodičům, kteří je v nehostinném počasí na soutěž dovezli. Všem tedy díky za ten nejlepší dárek svému trenérovi k Vánocům.👍🍀🥰

1.místo Augustinová Zuzana, kata ženy
1.místo Vašíčková Hanka, kata masters
1.místo Kesl Karel, kata masters
2.místo Keslová Kateřina, kata masters
2.místo Slanař Jakub, kumite muži
2.místo Pater Timon, kata st.žáci
2.místo Přibyl Jan, kata masters
3.místo Pater Timon, kumite st.žáci
3.místo Pater Mikuláš, kata dorost
3.místo Kunc Ondřej, kata masters