Aktuality

Zimní camp Kesl ryu

I když tentokrát na zimní camp vyrazil náčelník zkosen zákeřnou chřipkovou chorobou, díky skvělé partě čítající 44 účastníků se brzy oklepal a mohl si užívat perfektní atmosféru soustředění. Počasí jako na objednávku takřka pořád jarní, tak že využití čerstvého vzduchu bylo takřka stoprocentní. Hned první den všichni demonstrovali, že jejich přáním je nejen si týden prázdnin patřičně užít, ale naučit se co nejvíce. Sotva se borci rozkoukali, … více se dočtete ve Zpravodaji 🙂

37.  ročník „O pohár SK Kesl Ryu“ 

[ezcol_1half]1.místo Rešová Veronika, 8.kyu
2.místo Strhan Jan, 8.kyu
3.místo Božovský Jan, 8.kyu[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]1.místo Slezáková Kateřina, 7.kyu
2.místo Štěpánková Emma, 7.kyu
3.místo Kříž Filip, 7.kyu[/ezcol_1half_end]

 

[ezcol_1half]1.místo Šťastná Barbora, A2
2.místo Šimon Zdeněk, A2
3.místo Čermák Ondřej, A2[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]1.místo Hořák Jáchym, A1
2.místo Hubková Erika, A1
3.místo Janoušek Lubomír, A1[/ezcol_1half_end]

 

[ezcol_1quarter]

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter]

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter]

[/ezcol_1quarter]

[ezcol_1quarter_end]

[/ezcol_1quarter_end]