Aktuality

Díky našim nadějím opět na „bedně“

I přes to, že trenéři a zvláště náčelník většinou tvrdí, že medaile nejsou prioritou, ale cesta DÓ naopak je, jakýkoliv zisk medaile je radostí, protože jde o dobré jméno klubu a to až na prvním místě:-) Časy, kdy jsme se pohybovali mezi absolutně nejlepšími týmy jakékoliv soutěže, sice nejsou v dnešní době automatické, ale za éru, co existuje Kesl ryu, přirovnání z hlediska úspěchů k horské dráze je na místě. Pohár nadějí byla nakonec docela slušná soutěž s více jak 400 závodníky a určitě ne zanedbatelnou konkurencí. Naši borci udělali ziskem 23 medailí velikou radost a po delší době se náš klub umístil ze všech zúčastněných na 3.místě. Jako vždy, zde jsou všichni úžasní a nejlepší, na tréninku bude z hlediska výkonů trošku mytí hlav, protože věřím, že většina borců chce být jednou nejlepší.

Začneme zlatými medailemi,kterých bylo 7. Opravdu velmi dobrým výkonem se blýsknul v kata Jáchym Hořák, který k poháru pro vítěze přidal i 3.místo v kumite. Zlato vybojovala v kata Barborka Šťastná a i ona srdnatě bojovala i v kumite, i když tentokrát „jen“ nepopulární bramboráček. Doslova super den slavila Míša Rešová, která každý den demonstruje nejen svůj talent, ale hlavně píli a sportovní inteligenci. Zlato v kumite a bronz v kata to jenom dokumentovaly. Nezklamal Pater Miki, dalo by se říct že „opět“ zvítězil.  Velmi dobrým výkonem se prezentoval i Luboš Hrazdír v kumite – zlato a ještě 2.místem v kata. Naprosto nečekané, a o to cennější, bylo další zlato pro náš SK a sice Marka Kučery v kumite, který mez 7.kyu i v katách bojoval a 5.místo dobré. Zlatou sbírku uzavřela Valentýna Hrazdírová. Speciální pochvalu trenérskou si zasloužila hlavně za kata bronzová Verča Rešová, která přidala ještě stříbro v kumite. Další úspěšnou byla Lucka Paterová – stříbro v kata a 3. místo v kumite. Cenné bylo i stříbro Honzy Stránského v kata a konečně se rozjel i Ondra Čermák, který vybojoval 2.místo v kumite a 3.místo v kata. Svým způsobem se probudila k životu i Andrea Šimonová a radost si udělala 2.místem v kumite. Mile překvapila i Terezka Sibřinová, jednak 3.místem v kata a jednak neohroženým bojem v kumite, kde získala stejný kov. Nadějně vypadalo i kumite Davida Nového, kde se podařil nakonec bronz a pak se opět v nadějné formě představily naše dva týmy kata, kde 2.místo patřilo Valentýně, Lucce a Kristýně, bronz pak Barborce,Verče a Míše. Na závěr díky jako vždy koučům Kačce, Hance a Jáchymovi.

Pár foteček 🙂

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]