Aktuality

Přebor Prahy, super vizitka PSKe

Určitě je důležitý určitý patriotismus, v našem případě pražský, a tak pokud budeme hovořit o Přeboru Prahy, je třeba jednak zdůraznit, že pouze ten patriotismus je příčinou toho, že náš klub tuto soutěž pořádá, protože nikdo jiný pořádat nechce a náhrada za pořadatelství je minimální, tedy spíše charita pro pražský svaz. Je tedy určitě na místě poděkovat zde všem, kteří v pátek při převozu tatami, v sobotu při přípravě soutěže a v neděli jako pořadatelé obětavě a nezištně pomohli. Nerad bych zde někoho vynechal, ale věřte, že si toho opravdu velmi vážím, i když to se v dnešní době špatně rozměňuje:-) Tak že ještě jednou DÍKY!!!

Samotná soutěž byla opravdu super vizitkou nejen Prahy, ale i našeho klubu. Dynamická byla i kategorie Beginners a zvládla se bez problémů. Velké díky i Markovi Šťastnému nejen za všestrannou pomoc po všechny dny, ale i za ovoce pro rozhodčí. Protože moje filozofie v karate je, aby všichni kdo chtějí měli radost, Přebor Prahy z tohoto hlediska se splnila. Jak vždy říkám, nepodceňuji, ale ani nepřeceňuji. Jednotlivé výkony sice rozebereme na tréninku, ale zde všem díky za tu nejlepší reprezentaci našeho oddílu i pražského karate. Zde tedy závěr hodnocení samotné soutěže a k samotným výsledkům.

45 medailí oficiální kategorie a 17 medailí začátečníků z našeho klubu dělá jako vždy vládce Prahy. Přeborníky Prahy se stali Zuzka Augustinová kata, Hanka Vašíčková kata, Kateřina Keslová kata, Barborka Šťastná kata i kumite, Veronika Rešová kata i kumite, Jáchym Hořák kata, Nikola Jůzová kata, Marek Kučera kumite, Libor Podroužek kumite, Jáchym Jetel kumite, Veronika Jůzová kata, Charlota Seniv kumite, Tomáš Kouba kumite a Lucka Paterová kumite. Stříbrné medaile vybojovali Tomáš Kouba kata, Jan Stránský kumite, Míša Rešová kata, Jakub Minář kumite, Zdeněk Šimon kata i kumite, Pavla Šimonová kata, Matyáš Houska kata, Kristýna Ćermáková kata. Bronzové medaile vybojovali Kristýna Čermáková kumite, Lucka Paterová kata, Charlota Seniv kata, Nikola Jůzová kata, Veronika Jůzová kata, Filip Smutný kata, Tereza Sibřinová kata, Mikuláš Pater kumite, Marek Kučera kata, Míša Rešová kumite, Libor Podroužek kumite BRH, Jan Stránský kata, Radka Paterová kata, Filip Kříž kumite a Daniel Jansa kumite. Sbírku medailí doplnili naše naděje v kategorii Beginners a sice: Zlaté medaile Laura Hořínková, dvě zlaté Marek Oktávec a Timon Pater, stříbrné 2x Nikola Sibřinová, 2x Laura Hořínková, Veronika Dvořáková, Simona Jansová, Daniel Ptáček a 3x Timon Pater. Bronz zazvonil Nikole Sibřinové, Veronice Dvořákové, Simoně Jansové, Markovi Oktávcovi. A to je tak ohlédnutí za super soutěží, kde výkony byly jak na horské dráze, ale dějiny se neptají, tak že konec dobrý, vše dobré 🙂

Pár foteček 🙂

 

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]