Aktuality

Naši karatisté na ME EUKF v Dánském Odens úspěšní

Ve dnech 23-27. 10. 2019 se v Odense konalo mistrovství Evropy organizace EUKF v karate, kterého se zúčastnilo 48 federací z 21 států. Jedná se o největší evropskou organizaci karate, ve které se utkaly všechny věkové kategorie. Výprava české reprezentace pod hlavičkou České asociace budo karate v počtu 26 závodníků pro kata (souborné cvičení) a kumite (samotný zápas) a 8 týmů z toho 6 týmů na kata a 3 na kumite. Že se i z pohledu nižšího počtu závodníků ve srovnání s ostatními federacemi dařilo, svědčí fakt získaných medailí 22 medailí (7,4,11), které zařadilo naší reprezentaci v úspěšnosti na 9 místo ze všech zúčastněných. (červeně značeni reprezentanti Kesl ryu).Zasloužili se o to reprezentanti Veronika Rešová (mistr Evropy kata i kumite), Barbora Šťastná (mistr Evropy kumite, 2. místo kata), Jan Stránský (2. místo kata), Matyáš Houska (3. místo kata), Kateřina Keslová (3. místo kata), Michaela Rešová (2. místo kata), Martin Sláma (3. místo kata), Daniel Brejcha (mistr Evropy kata, 3. místo kumite), Denisa Brejchová (3. místo kumite), Michal Nosek (mistr Evropy kata), Linda Skalová (3. místo kumite), Štěpán Svoboda (2. místo kata).

Týmy: 3. místo kata (Barbora Šťastná, Michaela Rešová, Veronika Rešová), 3. místo kata (Matyáš Houska, Jan Stránský, Vojtěch Andrš), 3. místo kumite (Barbora Šťastná, Michaela Rešová, Denisa Brejchová), 3. místo kumite rotace (Barbora Šťastná, Michaela Rešová, Denisa Brejchová). Mistři Evropy kata (Daniel Brejcha, Matěj Lippert, Filip Smutný), 3. místo kata (Vladimír Fafek, Dominik Zachař, Jakub Fidler), mistři Evropy kata (Denisa Brejchová, Eliška Fidlerová, Eliška Mihalčatinová)

Zasloužili se o to reprezentanti:

Mistryně Evropy Veronika Rešová kata 
Mistryně Evropy Veronika Rešová kumite
Mistryně Evropy Barbora Šťastná kumite, 2. místo kata
Mistr Evropy Daniel Brejcha kata, 3. místo kumite
Mistr Evropy Michal Nosek kata

2. místo Jan Stránský kata
2. místo Michaela Rešová kata
2. místo Štěpán Svoboda kata, 2. místo oll styles kata
3. místo Kateřina Keslová kata
3. místo Matyáš Houska kata
3. místo Martin Sláma kata
3. místo Denisa Brejchová kumite
3. místo Linda Skalová kumite

Týmy:

Mistři Evropy kata Daniel Brejcha, Matěj Lippert, Filip Smutný
Mistryně Evropy kata Denisa Brejchová, Eliška Fidlerová, Eliška Mihalčatinová

3. místo kata Matyáš Houska, Jan Stránský, Vojtěch Andrš
3. místo kata Barbor Šťastná, Michaela Rešová, Veronika Rešová
3. místo kumite Barbora Šťastná, Michaela Rešová, Denisa Brejchová
3. místo kumite rotace Barbora Šťastná, Michaela Rešová, Denisa Brejchová
3. místo kata Vladimír Fafek, Dominik Zachař, Jakub Fidler

Pár foteček 🙂

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth]

[/ezcol_1fifth]

[ezcol_1fifth_end]

[/ezcol_1fifth_end]