Aktuality

MS WUKF Dundee

V červnu pod hlavičkou ČABK se naši borci zúčastnili již 7. Mistrovství světa asociace WUKF ve skotském Dundee. A toto završení sezóny se jim povedlo na více jak výbornou! 

Naši šli na řadu hned druhý den MS, a to hned velmi úspěšně! Skvělé 3. místo v kata children vybojoval tým ve složení Michaela Rešová, Veronika Rešová a Barbora Šťastná. Míša Rešová přidala ještě 3. místo v kata 7-9.kyu, Verča Rešová v kata children 6-4.kyu vybojovala titul mistrině světa! Ještě Barborka přidala 2. místo v kata children Brown to black belt!!! Holky vybraly, co se dalo 🙂 V neuvěřitelně nabité kategorii, kde bylo 53 !! závodníků, se na krásném 4. místě umístil Filip Smutný. 4. místo přidal ještě Honzík stránský v kata children 6-4.kyu. 

I další den to cinkalo! Barča Šťastná vybojovala úžasné 3. místo v kumite children +150 cm a Verča Rešová si došla pro další titul mistrině světa v kumite children -9.let.  V kumite přidal ještě Josef Ciglanský 7. místo v kategorii +85kg.

Celkově se CABK umístila na krásném 11 místě z 63 federací a 43 zemí! Gratulujeme!!! 🙂

Pár foteček z MS WUKF ZDE 🙂